Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.700 RON
Bucuresti azi, 12:50
Bucuresti 21 Apr 07:55
2.200 RON
Bucuresti azi, 15:28

Anunt inactiv

Contabil - contabilitate primara

Depozit produse alimentare din Chitila angajeaza Contabil contabilitate primara cu 8h/zi. Intocmire si inregistrare NIR-uri, facturi, avize, situatii plati, solduri, clienti, furnizori. Tel:0749415067
Caracteristici
Pot aplica studenti: nu
Depozit produse alimentare din Chitila angajeaza Contabil - contabilitate primara.

Descrierea jobului:
- Intocmirea si Inregistrarea NIR-urilor
- Intocmire facturi, avize, situatii plati
- Reevaluari solduri, clienti, furnizori
- Arhivarea si indosariarea documentelor contabile
- Participarea la receptia marfii si inventarierea produselor (ocazional)
- Implicarea in alte activitati administrative, atunci cand este cazul.
-Decontare transport

Candidatul ideal:
- Cunostinte bune de operare PC: MS Office (Excel, Word, Outlook).
- Cunostinte de baza de contabilitate
- Experienta de minim 1 an in intocmirea documentelor specifice de contabilitate primara.
- Program de lucru: Luni - Vineri 4h/zi in intervalul 8:30 – 16:30.
50 vizualizari Ilfov, Chitila, 29 Sep 21 18:35