Contabil - contabilitate primara

Depozit produse alimentare din Chitila angajeaza Contabil contabilitate primara cu 4h/zi. Intocmire si inregistrare NIR-uri, facturi, avize, situatii plati, solduri, clienti, furnizori. Tel:0720536682
  • Pot aplica studenti: nu
Chitila, 29 sep, 18:35
877 vizite

Depozit produse alimentare din Chitila angajeaza Contabil - contabilitate primara.

Descrierea jobului:

- Intocmirea si Inregistrarea NIR-urilor

- Intocmire facturi, avize, situatii plati

- Reevaluari solduri, clienti, furnizori

- Arhivarea si indosariarea documentelor contabile

- Participarea la receptia marfii si inventarierea produselor (ocazional)

- Implicarea in alte activitati administrative, atunci cand este cazul.

Candidatul ideal:

- Cunostinte bune de operare PC: MS Office (Excel, Word, Outlook).

- Cunostinte de baza de contabilitate

- Experienta de minim 1 an in intocmirea documentelor specifice de contabilitate primara.

- Program de lucru: Luni - Vineri 4h/zi in intervalul 8:30 – 16:30.