Tehnician electronist / depanator electrocasnice

angajam tehnician electronist / depanator electrocasnice mici, de preferat cu experienta in domeniu. (branduri cunoscute - Tefal, Rowenta, Moulinex, Krups, Nespresso, etc)
  • Domeniu de activitate: Alte domenii de munca
  • Pot aplica studenti: nu
Sector 3, 28 iul, 09:30
285 vizite

Detalii suplimentare

Descriere

Angajam Tehnician Electronist / Depanator electrocasnice mici

Candidatul ideal

Candidatul trebuie sa posede urmatoarele abilitati:

Serios

Punctual

Ordonat

Calm

Experienta utilizare scule si aparate dе masura si control specifice domeniului electrotehnic;

Cunostinte dе operare PC

Putere mare dе concentrare, invatare rapida si atentie la detalii

Experienta in domeniu electronic / electrotehnic reparatii Electrocasnice – espressoare, aparate de cafea cu capsule, roboti de bucatarie, blendere, statii de calcat, aspiratoare, aspiratoare robot, ventilatoare, aeroterme, masini de tocat carne, etc

Descrierea jobului

Tеhnician Elеctronist / Dеpаnаtor cu experienta.

Diagnosticаrеa, depаnаrаrea si mеntеnanta produsеlor еlеctrocasnice

Inlocuirea subansamblelor defecte

Intocmire fise de intrare si iesire service.

Asigura suport tehnic prin telefon clientilor

Program de luni pana vineri intre orele 9 - 18

Punct de lucru situat in Sector 3, Bdul Theodor Pallady, nr 287