2.200 Lei

Specialist resurse umane

cu atestat curs de inspector resurse umane, experienta in domeniu, cunostinte de legislatia muncii, program angajati SAGA si NEXUS + Neosys pentru state salarii, urmarire fise de echipament

Detalii suplimentare

Candidatul ideal

Studii superioare + curs inspector resurse umane;

Minimum 3 ani experienta in domeniu;

Cunostinte avansate de legislatia muncii.

Cunostinte solide de Microsoft Office;

Persoana dinamica, proactiva, orientata spre detalii;

Bune abilitati de comunicare, flexibilitate si disponibilitate

Descrierea jobului

Intocmirea documentelor necesare pentru angajare, derulare si incetare contracte de munca;

Inregistrarea in Registrul de evidenta a salariatilor a modificarilor intervenite pe contractele de munca si respectarea termenelor legale;

Intocmirea si actualizarea permanenta a dosarelor de personal cu toate modificarile intervenite in perioada derularii contractelor de munca si arhivarea acestora;

Intocmirea si actualizarea permanenta a fiselor de post;

Intocmirea si eliberarea adeverintelor (venit, medicale, banci, vechime, etc.) solicitate de angajati;

Intocmirea documentelor specifice: planuri de formare profesionala, programarea concediilor de odihna etc.;