3.500 Lei

Sofer TIR pentru curse interne

salariul 3.500 Lei compus din: 3.200 net + 300 tichete de masa (15 Lei /zi din a doua luna) salariu inregistrat integral in cartea de munca, curse interne, 2 - 3 pe saptamana, luni-vineri, tel.
  • Domeniu de activitate: Soferi, transport, auto
Sector 3, 29 iul, 10:15

Importator si Distribuitor de accesorii de mobila angajam Sofer TIR (permis auto categoria C) pentru livrare marfa in Romania.

Descrierea jobului:

• Incarca, transporta si distribuie marfa conform documentelor;

• Transporta marfa in cele mai bune conditii pentru a evita deteriorarea acesteia (Raspunde de integritatea marfii pe intreaga durata a transportului);

• Urmareste stampilarea si semnarea documentelor.

Detalii suplimentare:

• Carnet conducere categoria C;

• Atestat, card tahograf.

• Experienta anterioara intr-un post similar;

• Fara antecedente penale;

• Rezistenta la efort fizic;

• Capacitate de adaptare in diverse situatii;

• Seriozitate;

Oferim:

Salariul net 3200 de lei + aprox. 300 de lei tichete

de masa (15 lei/zi);

*Tichetele de masa sunt acordate incepand cu a doua luna de la angajare

Salariul este inregistrat integral in Cartea de munca;

Program de lucru: Luni - Vineri

Pentru a programa un interviu va rog sa sunati la: 0740182937