Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.300 RON
Bucuresti 16 Apr 09:54
Bucuresti 18 Apr 14:10

Anunt inactiv

Sofer livrator, distributie, cat. B, Voluntari

importator si producator produse alimentare preambalate cu punct de lucru in Voluntari recruteaza persoana organizata, serioasa, comunicativa, posesor permis categoria B fara antecedente penale. Experienta pe un post similar.
Domeniu activitate: Soferi, transport, auto Pot aplica studenti: nu
Detalii suplimentare
Descrierea jobului

Cerinte:

* Permis de conducere categoria B
* Atitudine pozitiva in relatia cu clientii.
* Vehiculul oferit trebuie intretinut si curat
* Are o conditie fizica buna fiind dispus la efort pentru incarcare , descarcare marfa
* Are un spirit de echipa dezvoltat fiind implicat si responsabil
* Program Luni-Vineri , 08:00-17:00
* Sarbatorile legale libere
* Zona de livrare este Bucuresti si Ilfov
* Experienta pe post similar constituie un avantaj

Beneficii:

* contract perioada nedeterminata
* salariu + bonuri masa
* telefon serviciu
* masina serviciu , 3.5 tone , se ofera la terminarea programului pentru deplasare serviciu-acasa si invers

Cv-uri pe mail onofreiadrian@senic.ro sau la telefon 0746240220
11 vizualizari Ilfov, Voluntari, 08 Aug 22 15:05
Foto