Sofer distributie

Companie distribuitoare de ambalaje, angajam sofer pentru distributie marfa. Permis cat. B (3,5 tone). Oferim pachet salarial atractiv si contract pe perioada nedeterminata. Zona sect. 3 Th. Pallady;
  • Domeniu activitate: Soferi, transport, auto
  • Tip colaborare: Perioada nedeterminata
  • Locatie job: Locatie fixa
  • Pot aplica studenti: nu
Sector 3, 03 oct, 10:25

Detalii suplimentare

Candidatul ideal

Persoana serioasa si responsabila cu experienta in distributia de marfa.

Descrierea jobului

Pregatirea marfii in depozit si livrarea acesteia cu masini de marfa de 3,5 tone.

Beneficii

- pachet salarial atractiv;

- contract de munca pe perioada nedeterminata;

Descrierea companiei

Aspeti SRL este o societate infiintata in anul 1993, anul acesta sarbatorind 29 de ani de existenta, ce are ca obiect principal de activitate importul si distributia ambalajelor pentru legume-fructe si a produselor pentru firmele de catering si delivery.

Pagina pe care doriti sa o accesati poate sa contina elemente care nu sunt recomandate minorilor!
Va rugam sa confirmati ca aveti peste 18 ani!