2.500 Lei

Reprezentant vanzari/ Lucrator comercial

Societatea comerciala, angajam reprezentanti vanzari pentru magazinul XPRESS Auchan Vitan.
  • Domeniu activitate: Comert, vanzari
  • Locatie job: Locatie fixa
  • Pot aplica studenti: da
Sector 3, 24 nov, 19:20
2.778 vizite

Detalii suplimentare

Candidatul Ideal

• Experienta in vanzari (constituie un avantaj);

• Cunostiinte PC;

• Abilitati foarte bune de comunicare si organizatorice;

• Rezistent la stres;

Descrierea jobului

• Operarea casei de marcat, incasarea banilor si efectuarea tuturor rutinelor legate de numerar;

• Asigura necesarul de marfa la raft;

• Asigura igiena rafturilor;

• Verifica termenul de valabilitate al produselor;

• Realizeaza comenzile pentru produse;

• Efectueaza receptia marfii conform cu documentele de receptie si cu ghidul de proceduri;

• Mentine curatenia in magazin.

BENEFICII:

- Pachet salarial;

- Mediu de lucru placut;

- Program de lucru flexibil;

+ Bonusuri in functie de performanta sustinut si de campanii comerciale.

Persoanele interesate sunt rugate sa transmita CV la adresa silicaion86@gmail.com

Pagina pe care doriti sa o accesati poate sa contina elemente care nu sunt recomandate minorilor!
Va rugam sa confirmati ca aveti peste 18 ani!