Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

8.000 RON
Bucuresti 12 Apr 12:47
Bucuresti 16 Apr 17:55

Anunt inactiv

Recruiter/ Talent Acquisition Recruiter EMEA

Recruiter/ Talent Acquisition Recruiter EMEA cu experienta. Only EU !

Cerinte:
Iti doresti o activitate dinamica si remote?
Te asteptam in echipa noastra daca:
- Ai o atitudine pozitiva si abilitatea de a lucra independent cat si in echipa;
- Abilitati de adaptare rapide la cerinte;
- Flexibilitate;
- Orientare catre rezultate;
- Initiativa proprie;
- Capacitate de observatie si analiza comportamentala;
- Abilitati de comunicare, prezentare si relationare cu oamenii;
- Capacitate de gestionare eficienta a timpului si a prioritatilor;
- Cel putin 2 ani experienta pe partea de recrutare personal EMEA;
- Limba engleza sau germana nivel avansat;
Domeniu activitate: Alte domenii de munca Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: Telemunca / Remote Pot aplica studenti: da
Detalii suplimentare
Conditii:
- Program: luni - sambata(full time)
- Orar flexibil de acasa (Remote si FlexOffice in functie de necesitati)
Responsabilitati:
- Prospectarea pietei si contactarea a noi candidati
- Consultanta actualilor candidati
- Recrutarea pentru pozitii diferite
- Creare si postare anunturi de recrutare, selectare CV-uri, participare la interviuri, transmitere
feedback-uri
- Diversificarea surselor de recrutare
- Mentinerea legaturii cu angajatorii cu privire la procesul de recrutare
- Mentinerea legaturii cu candidatii
- Imbunatatirea brand-ului de angajator
- Mentinerea legaturii cu colegii de la marketing
- Administrarea si asigurarea actualizarii bazei de date cu candidati

Confidentialitate pe parcursul intregului proces de recrutare, in conformitate cu Regulamentul general privind protectia datelor RGPD si DSGVO - (UE) 2016/679 - este absolut garantata
3 vizualizari Bucuresti, Sector 1, 06 Sep 22 09:30
Foto