Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.000 RON
Bucuresti azi, 07:40
3.000 RON
Bucuresti azi, 08:26
Bucuresti 24 Apr 10:51

Anunt inactiv

Picker,

pentru detalii si angajari sunati la numarul afisat in anunt;
Domeniu de activitate: Productie, logistica Pot aplica studenti: da
Detalii suplimentare
Angajam Picker - pentru un mare distribuitor de Papetarie

Cerinte:

- minim 8 clase;
- experienta in pregatirea comenzilor;
- disponibilitatea la efort fizic (ocazional).

Responsabilitati:

- receptie marfa;
- incarcare / descarcare marfa;
- ambalare;
- pregatit comenzi.
Beneficii:

- salariu atractiv;
- tichete de masa: 15 lei/per zi;
- plata orelor suplimentare;
- contract nedeterminat.

Programul de lucru: L-V 8:30 – 17:30 / 10:00 – 19:00.
Locatie: pana in noiembrie se lucreaza in Sector 6, metrou Petrache Poenaru apoi sediul se muta in Mogosoaia

Daca te intereseaza acest loc de munca, aplica acum!
Toti candidatii care vor corespunde profilului vor fi contactati de catre un consultant Personnel in cel mai scurt timp, iar toate candidaturile sunt confidentiale.
Pentru detalii si angajari ne puteti contacta la:
TEL: 0720 534 815
6 vizualizari Ilfov, Mogosoaia, 16 Feb 22 07:56
Foto