Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti 25 Mar 09:45
Bucuresti 25 Mar 17:10
Bucuresti 26 Mar 12:10

Anunt inactiv

Personal pentru fast food Bucuresti - Militari

1.800 RON
Pentru detalii si angajari sunati la numarul tel.
Domeniu de activitate: Restaurant, hotel, alimentatie Pot aplica studenti: da
Vrei sa lucrezi alaturi de o echipa tanara intr-un mediu dinamic? Te-ai saturat sa nu fii apreciat pentru munca pe care o depui? Vrei sa avansezi si sa te dezvolti profesional?
Daca ai raspuns cu da la oricare din aceste intrebari, atunci aplica acum!

Cerinte:

-minim 10 clase pentru lucratorii in bucatarie

-12 clase pentru casieri

-atitudine pozitiva, abilitati de comunicare, aspect ingrijit

Nu necesita experienta in domeniu.

Responsabilitati

Lucrator bucatarie:

-pregatirea si prepararea produselor

-respectarea standardelor si procedurilor de preparare

Casier

-preluarea comenzilor, incasarea contravalorii comenzii, respectarea clientilor

Program de lucru:

-se lucreaza 5 zile / saptamana, cu 2 zile libere

Beneficii:

-pachet salarial: 1800 lei NET

- din a treia luna de colaborare: 2400 lei NET

-tichete de masa: 20 de lei per/tichet (420 lei pe luna)

-decont transport pentru tura de inchidere

-50% reducere la produsele restaurantului in timpul programului

Daca te intereseaza acest loc de munca, aplica acum!

Toti candidatii care vor corespunde profilului vor fi contactati de catre un consultant Personnel in cel mai scurt timp, iar toate candidaturile sunt confidentiale.

Pentru detalii si angajari ne puteti contacta la:

TEL: 0720 534 815

E-mail: vanzari @personnel.com.ro
3 vizualizari Bucuresti, Sector 6, 15 Oct 21 02:30
Foto