Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.000 RON
Bucuresti azi, 09:07
1.200 €
Ilfov 24 Apr 10:30
3.700 RON
Bucuresti 24 Apr 08:26

Anunt inactiv

Operator productie cu/fara experienta

3.500 RON
pentru fabrica ambalaje carton din Buftea, Ilfov, ELI PARK 3 angajam un nou coleg pentru postul de operator productie cu/fara experienta. Pentru angajari puteti suna la tel.0735 911 938
Domeniu activitate: Productie, logistica Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: Locatie fixa Beneficii: ab. servicii medicale, asigurare / decont transport, bonus de performanta, tichete de masa, training / calificare
Pentru clientul nostru, companie multinationala producatoare de ambalaje din carton cu fabrica in ELI PARK 3 (langa Chitila), suntem in cautarea unui nou coleg pentru postul de Operator Productie.

Cerinte:
8 Clase finalizate;
Seriozitate si implicare;
Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj;
Cunostintele de limba Engleza reprezinta un avantaj;

Responsabilitati:
Programarea masinilor din sectia de productie conform Fisei de Productie;
Urmarirea alimentarii/lucrarilor de mentenanta pentru masinile din sectia de productie;
Depozitarea produsului finit;
Urmarirea mentinerii standardului de calitate pentru produsele fabricate;
Stampilarea etichetelor de insotire a marfii;

Program de Lucru:
L-V, 2 schimburi, 06:00 - 14:20 / 13:10 - 21:30;

Pachet de Beneficii:
Salariu NET: 2.300 lei;
Tichete de Masa: 420 lei / luna;
Bonus de Prezenta: 500 - 1.000 lei / luna in functie de perioada anului;
Bonus de Performanta: 100 - 500 lei / luna;
Ore Suplimentare Platite 200%;
Prime de Sarbatori;
Prima de Vacanta;
Prima de Vechime;
Abonament Medical Privat;
Decont Transport;
Contract de Munca Nedeterminat;

Pentru angajari, trimiteti CV-ul Dvs. pe adresa de e-mail r e c r u t a r e @ w o r k i n g 4 u . r o sau contactati-ne la numarul de telefon 0735 911 938.

Prin trimiterea CV-ului Dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un e-mail la aceeasi adresa, in acest sens!
3.772 vizualizari Bucuresti, Sector 1, 25 Nov 22 14:35
Foto