Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti azi, 15:51
3.150 RON
Bucuresti 22 Apr 12:00
Bucuresti azi, 22:05

Anunt inactiv

Operator filler automate snack & drinks

4.000 RON
cu experienta in domeniu,
Domeniu activitate: Comert, vanzari Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: Mobilitate / Activitate teren Beneficii: ab. servicii medicale, bonus de performanta, tichete de masa, training / calificare
Detalii suplimentare
Marido Caffe Club isi mareste echipa!

Angajam operator (filler) automate snack&drinks ( cu experienta).

Dorim in echipa noastra o persoana serioasa, care se adapteaza usor si isi doreste un loc de munca stabil.

Responsabilitati:

- aprovizionarea automatelor snack&drinks;

- gestionarea stocului de marfa din automate si autoturism;

- igienizarea si asigurarea bunei functionari a automatelor.

Cerinte:

- persoana tanara, dinamica, serioasa;

- bune abilitati de comunicare si relationare;

- studii medii, superioare;

- permis de conducere cat. B (fara incidente);

- experienta in domeniu reprezinta un avantaj.

Ce oferim?

- seriozitate;

- salariu motivant + bonuri de masa;

- bonusuri de performanta;

- masina + telefon de serviciu.

Descrierea companiei:

MARIDO CAFFE CLUB este o companie romaneasca, prezenta pe piata inca din anul 2005, in domeniul vending-ului, respectand un inalt standard de calitate, in baza produselor utilizate, pe baza de cafea boabe si produse alimentare.

In compania noastra sunt apreciate: performanta, implicarea, proactivitatea, dar mai ales valorile umane.

Consideram ca oamenii sunt cel mai important atu al unei companii.

Te asteptam cu drag, sa te alaturi echipei noastre entuziaste si dinamice, pentru dezvoltarea ta!
17 vizualizari Ilfov, Dobroesti, 02 Dec 22 04:05