2.700 Lei

Operator DDD

Axiven Pest Control angajeaza operator DDD calificat. Zona Popesti, salariu 2.500-3.000 lei in functie de experienta.
  • Domeniu de activitate: Alte domenii de munca
Bucuresti, 12 oct, 13:20
5.157 vizite

Detalii suplimentare

Candidatul ideal:

Aptitudini / abilitati / cerinte:

• Buna comunicare

• Atitudine pozitiva

• Cunostinte bune despre produse si servicii DDD

• Flexibilitate la program 7 / 7 (weekend sau sarbatori legale)

• Permis conducere categoria B

• Dispus la deplasari frecvente in alte judete, inclusiv in wekend si sarbatori legale.

Responsabilitati si sarcini:

• respectarea planificarilor pe termene limita

• aplicarea celor mai bune solutii si practici DDD

• intretinerea echipamentelor de lucru si de protectie, a mijloacelor fixe si a obiectelor de inventar primite in custodie

• punctualitate, responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate

Oferim:

• CIM pe perioada nederminata

• salariu fix, peste medie si tichete de masa

• bonusuri ocazionale in functie de performantele companiei

• mediu placut de lucru

• Domiciliul: Bucuresti - Ilfov