Operator calculator

Reteaua de magazine ITpunct.ro angajeaza angajeza tanar / tanara motivata. Se cer: atitudine pozitiva. Persoana sociabila. Imaginatie, creativitate,
Bucuresti, 16 oct, 16:05
Urca anuntul primul in lista
932 vizite

Reteaua de magazine ITpunct.ro angajeaza angajeza tanar / tanara motivata . Se cer :

- Atitudine pozitiva;

- Persoana sociabila;

- Imaginatie, creativitate, spirit de initiativa;

- Cunostinte minime service calculatoare

- Cunostinte de operare calculator;

- Constituie un avantaj experienta in service IT

- Constituie un avantaj carnet de conducere

Descrierea jobului

- Consilierea clientilor in alegerea produselor magazinului

- Receptia cantitativa si calitativa a produselor achizitionate, gestionarea stocurilor de produse si vanzarea acestora conform politicii comerciale a magazinului etc.

- Service IT

- Diverse lucrari office - print , laminari , carti vizita , etc

Salariu : foarte bun , se negociaza la sediul societatii .

Program : L - V , 8 ore /zi .

Va rugam trimiteti CV pe adresa : contabilitate@officepromedia.ro .