Muncitor necalificat constructii Bucuresti

Angajam muncitori necalificati, pentru ajutor in activitatile de constructii, incarcare/descarcare, demolare si sortarea materialelor. Se ofera salariu atractiv.
  • Domeniu de activitate: Muncitori necalificati, zilieri
Sector 4, ieri, 15:34
2.586 vizite

Se ofera salariu atractiv, platit intotdeauna la timp, mediu de lucru placut. Santierul de lucru este in Bucuresti. Program de lucru: luni-vineri

Cerinte post:

• studii medii;

• cunostinte generale tehnice (teoretice si practice);

• persoana serioasa, muncitoare si cu simt de raspundere;

• experienta in domeniu tehnic/ constructii constituie un avantaj.

Responsabilitati:

• Participa la actiunile de demolare si sorteaza materialul rezultat din demolari;

• Incarca/descarca materiale si produse de constructie;

• Ofera ajutor echipei in cadrul proiectelor in desfasurare;

• Pastreaza ordinea si curatenia in cadrul santierului;

• Se ingrijeste permanent de integritatea, buna functionare si protejarea uneltelor/dispozitivelor folosite in activitatea desfasurata.