2.500 Lei

Motostivuitorist depozit cofraje, Ghimpati

Angajam Motostivuitorist pentru fabrica de cofraje din Ghimpati. Oferim decont transport, salariu 2.500 lei NET. Asteptam apeluri sau SMS cu textul “Motostivuitorist” la 0735911938.
  • Domeniu de activitate: Productie, logistica

Pentru clientul nostru, producator si distribuitor de cofraje pentru constructii cu sediul in orasul Ghimpati, Jud. Giurgiu, angajam un nou coleg pentru postul de Motostivuitorist.

Responsabilitati:

• Incarcare-Descarcare marfa;

• Stivuire marfa cu Motostivuitor;

Cerinte:

• Autorizatie ISCIR la zi;

• Seriozitate;

Beneficii:

• Angajament pe termen lung;

• Salariu: 2.500 lei NET;

• Decont transport;

• Program: Luni – Vineri, 08:00 – 17:00;

Pentru angajari, trimiteti CV-ul Dvs. pe adresa noastra de e-mail recrutare@working4U.ro sau ne puteti contacta la numarul de telefon 0735 911 938 sau trimite un SMS cu textul “Motostivuitorist”.

Prin trimiterea CV-ului Dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un e-mail la aceeasi adresa, in acest sens!