Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

5.000 RON
Bucuresti 18 Apr 10:22
3.100 RON
Ilfov 17 Apr 15:18
3.100 RON
Bucuresti 16 Apr 20:09

Anunt inactiv

Mercantizor

pentru zona Baneasa, oferim masina de serviciu;
Domeniu activitate: Comert, vanzari Locatie job: mobilitate / activitate teren Pot aplica studenti: nu Beneficii: asigurare / decont transport, bonus de performanta, tichete de masa, training / calificare
Detalii suplimentare
Apreciem oamenii, implicarea si seriozitatea lor.

Firma noastra cauta doi merncantizori pentru magazinele noastre din Baneasa si din jurul Centurii Bucuresti.

Candidatul ideal pentru noi este:
Persoana serioasa, implicata, rabdatoare.
Comunicativa.
Rezistenta la stres si la sarcini repetitive.
Atenta la detalii.
Dornica sa ne invete lucruri noi.
Dornica sa efectueze munca de teren.
Experienta similara pe o perioada de 1 an.
Lucrul in lanturi mari de magazine (Carrefour, Mega Image, Profi, Cora) sau alte locatii IKA reprezinta un avantaj.
Experienta anterioara in mercantizare in deosebi in activitati de tipul IPP sau FMCG reprezinta un avantaj.
Carnet categoria B.

Responsabilitati:

Pregatirea marfii si asezarea ei pe stand.
Asigura transferul de acte intre mercantizori la cerere.
Asigura suport de mentenanta(compenente mici de standuri – carlige, cuie etc) pentru ceilalti mercantizori, in lipsa agentului de vanzari de pe teren.
Organizarea produselor conform planogramei.
Gestionarea proiectelor si conceptelor propuse de clientii nostrii.
Raportarea si comunicarea oricaror nereguli superiorului direct.

Beneficii:
Masina de serviciu.
Veti putea sa va bucurati de o colaborare de lunga durata.
Salariu competitiv fata de concurenta + bonuri de masa de 30 lei/zi.
Posibilitatea de a achizitiona produse la preturi preferentiale.
Anual organizam teambuilg-uri pentru angajatii companiei.
Petreceri la sediul firmei anuale de Craciun.
Prime de Craciun si de Paste.
Telefon de serviciu.

Descrierea companiei
Ne straduim zi de zi sa le facem viata mai frumoasa tuturor celor care ne trec pragul, sa le implinim asteptarile, sa ii surprindem placut cu produsele noastre. Aducem produse frumoase si primitoare, lucrand cu unii dintre cei mai renumiti furnizori, selectam cele mai bune, cele mai ingenioase si mai atragatoare cadouri si obiecte de design.

Conceptele noastre sunt unicate si se reinoiesc destul de des, motiv pentru care lucram la multe proiecte creative si interesante.
Echipa de achizitii are vechime in firma si in domeniu, astfel incat colegii cu care veti colabora sunt foarte bine pregatiti.
Ginza Invest SRL (GiftDesign), este o companie de distributie la nivel national de produse pentru ambalarea cadourilor, felicitari, articole party, produse papetarie, produse cu texte si mesaje personalizate, jucarii sau home si deco.
Compania noastra are un portofoliu de peste 3500 de clienti.
Suntem de 10 ani pe piata si dorim sa ne extindem.
1 vizualizari Bucuresti, Sector 1, 08 Feb 23 11:00
Foto