Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

2.400 RON
Giurgiu 17 Apr 09:54
3.500 RON
Bucuresti azi, 07:44
4.500 RON
Bucuresti 16 Apr 17:15

Anunt inactiv

Mecanic, inginer utilaje,

3.700 RON
pentru companie comercianta de utilaje agricole, utilaje de constructii si instalatii municipale din Tunari, Ilfov, angajam mecanic/ inginer mecanic utilaje. Pentru angajari sunati la tel.
Caracteristici
Domeniu de activitate: Productie, logistica
Pentru clientul nostru, lider de piata in domeniul comercializarii de utilaje Agricole, Utilaje de constructii si Instalatii Municipale cu sediul in Tunari, Ilfov, recrutam noi colegi pentru postul de Mecanic/Inginer Mecanic Utilaje.

Cerinte:
• Studii de specialitate (Studii Medii Tehnice sau Studii Superioare Tehnice);
• Experienta pe un post similar;
• Bune cunostinte tehnice pentru vehicule/utilaje de constructii, agricole, municipale;
• Cunostinte de diagnoza constituie un avantaj;
• Permis Cat. B;
• Disponibilitate Deplasari;
• Autorizatia ISCIR constituie un avantaj;

Responsabilitati:
• Intretinerea si repararea vehiculelor/utilajelor de constructii, agricole si municipale, a echipamentelor si a atasamentelor acestora;
• Reparatii mecanice, hidraulice, pneumatice, electrice pentru utilaje;

Beneficii:
• Salariu NET: 3.000 – 7.000 lei (negociabil in functie de experienta si cunostinte);
• Tichete de Masa - 300 lei / luna;
• Bonus lunar de productivitate la nivel de echipa;
• Ore suplimentare platite 175%;
• Prime de Sarbatori;
• Interventii in week-end platite 150%;
• Masina de serviciu;
• Perioada de instruire si adaptare platita;

Castig mediu lunar NET: 3.700 - 8.000 lei;

Program: L-V, 08:00 – 17:00;

Pentru angajari, trimiteti CV-ul Dvs. pe adresa de e-mail r e c r u t a r e @ w o r k i n g 4 u . r o sau contactati-ne la numarul de telefon 0735 911 938.

Prin trimiterea CV-ului Dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un e-mail la aceeasi adresa, in acest sens!
1 vizualizari Bucuresti 12 Apr 21 10:35
Foto