Mecanic auto

Service autorizat RAR Expert Motors Team,
salariu motivant, program luni-vineri (09-18.00), iar weekend liber (zona Filaret), comision clienti adusi, tips, vestiar si bucatarie mobilata,
  • Domeniu activitate: Soferi, transport, auto
  • Tip colaborare: Perioada nedeterminata
  • Locatie job: Locatie fixa
  • Pot aplica studenti: nu
Sector 5, ieri, 17:35

Detalii suplimentare

Candidatul ideal:

- Calificare in domeniul mecanic auto sau electric auto. (conditie obligatorie);

- Experienta in operatiuni de mecanica auto pe mai multe marci de masini;

- Cunostinte aprofundate de mecanica

- Experienta pe un post similar de minim 2 ani;

- Serios, muncitor, ordonat, capabil si dornic sa lucreze in echipa;

- Permis de conducere categoria B constituie un avantaj; (nu e obligatoriu)

Descrierea jobului

- Executa operatii de intretinere si reparare pentru autovehiculele (autoturisme) din gama Ford, grupul Vag, Dacia, etc in conformitate cu tehnologiile producatorilor si documentatia specifica de lucru;

- Executa operatiile necesare astfel incat orice client sa fie multumit, avand o atitudine pozitiva, deschisa fata de solicitarile conducerii atelierului;

Intalnirile au loc la sediul nostru din Strada Inclinata nr. 2, cu o programare telefonica inainte

- 0744769009 - VIOREL

- 0726440168 - MARIUS

- 0722288987 - RADU (MADDOG GARAGE)

Pagina pe care doriti sa o accesati poate sa contina elemente care nu sunt recomandate minorilor!
Va rugam sa confirmati ca aveti peste 18 ani!