2.500 Lei

Manipulant marfa

2500 lei Net. Se lucreaza de Lu-Vi de la 05:00-13:30. Se va face instruire la locul de munca. Se ofera: 2500 Ron Net+ tichete de masa 20 Ron/zi lucrata+alte beneficii. Locatie: Otopeni,
  • Domeniu de activitate: Productie, logistica
Otopeni, azi, 14:10
518 vizite

Manpower recruteaza N pentru o companie cunoscuta de pe piata de curierat din Romania.

Cerinte:

Disponibilitate pentru munca fizica;

Seriozitate;

Spirit de echipa.

Responsabilitati:

Receptioneaza expeditiile de import/export si le sorteaza conform zonelor de livrare alocate;

Incarca si descarca expeditiile de import/export in si din camion, dupa caz;

Aranjeaza expeditiile in zona destinata;

Scaneaza coletele utilizand aparatura din dotare, conform procedurilor interne

Manipuleaza expeditiile utilizand carucioare, lize;

Respecta procedurile interne de receptie, manipulare, sortare si scanare a expeditiilor;

Program de lucru de Luni - Vineri: 05:00 - 13:30.

Se ofera:

Salariu 2500 net;

Al 13 lea salariu;

Tichete de masa 20 RON/zi lucrata;

Transport decontat, daca se vine cu masina in limita a 200ron/luna, daca nu se deconteaza;

Decont transport cu mijloacele in comun;

Asigurare de viata;

Asigurare de viata pentru membrii familiei (sot/copil) beneficiul respective;

Alte ajutoare (de casatorie, nastere, decesul unui membru al familiei);

Zile suplimentare de concediu, in functie de vechimea in companie (cate o zi suplimentara pentru fiecare 3 ani de vechime);

Bonus de senioritate la fiecare 5 ani impliniti in companie.

Locatie: Otopeni.