Manipulant marfa

3.800 RON
Recrutam manipulanti marfa cu experienta pentru depozit materiale constructii Ciorogarla. L-V, 1 schimb, transport asigurat de la Pacii. Pentru angajari sunati la tel.0722316302.
Domeniu activitate: Productie, logistica Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu Beneficii: ab. servicii medicale, asigurare / decont transport, bonus de performanta, tichete de masa, training / calificare
Pentru clientul nostru, companie multinationala specializata in distributia de materiale de constructii si sisteme de drenare cu depozitul in zona Ciorogarla (A1, km. 13), suntem in cautare de noi colegi cu experienta in depozit pentru postul de Manipulant Marfa.

Cerinte:
8 Clase finalizate;
Experienta pe un post similar;
Rezistenta la efort fizic;

Responsabilitati:
Receptionarea si descarcarea marfurilor;
Depozitarea corespunzatoare a produselor;
Pregatirea comenzilor pentru expediere conform facturilor sau listelor de picking;
Montarea produselor dezasamblate;

Program de Lucru:
L-V, interval 07:30 - 16:30;

Transport ASIGURAT si GRATUIT din Bucuresti, de la statia de metrou "PACII"

Pachet de Beneficii:
Contract de Munca Nedeterminat;
Salariu NET: 3.000 lei pentru primele 3 luni, 3.250 lei ulterior;
Tichete de Masa: 630 lei / luna;
Ore suplimentare platite dublu (daca este cazul);
Abonament medical privat;
Dupa 3 luni:
Bonus de Performanta: 50 - 500 lei / luna;
Prima de prezenta: 300 lei / luna;
Calificarea la locul de munca in functie de aptitudini si implicare;

Pentru angajari, trimiteti CV-ul Dvs. pe adresa noastra de e-mail r e c r u t a r e @ w o r k i n g 4 u . r o sau ne puteti contacta la numarul de telefon 0722 316 302.

Prin trimiterea CV-ului Dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un e-mail la aceeasi adresa, in acest sens!
3.410 vizualizari Bucuresti, Sector 6, 16 Apr 17:45
Foto
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul