2.500 Lei

Lucratori depozit, A1, Chiajna, Bacu

pentru retailer online cu depozit in Chiajna si Bacu (A1, Bucuresti-Pitesti, km 13 si 19). Pentru angajari sunati sau trimiteti SMS cu textul “Lucrator Depozit” la tel.
  • Domeniu de activitate: Productie, logistica
  • Pot aplica studenti: da
Bucuresti, 14 sep, 10:59
Urcă primul în listă

Pentru clientul nostru, cel mai mare retailer online din Romania, cu puncte de lucru in Chiajna si Bacu (A1, Autostrada Bucuresti-Pitesti, km 13 si km 19), Jud. Ilfov, angajam noi colegi pentru postul de Lucrator Depozit.

Responsabilitati:

• Receptie, Ambalare, Aprovizionare, Manipulare, Picking Produse (Veti fi repartizat in urma interviului de angajare pe una dintre sectiile mentionate);

• Pastrarea curateniei la locul de munca;

• Intretinerea de bune relatii cu colegii;

Cerinte:

• Minim 8 clase;

• Seriozitate;

• Rezistenta la efort;

• Disponibilitate la ore suplimentare platite;

Beneficii:

• Salariu 1.500 lei NET;

• Bonus prezenta 300 lei NET;

• Tichete de masa 15 lei/zi;

• Bonus productivitate: 150 – 300 lei/luna;

• Ore suplimentare platite 175%;

• Spor week-end 200%;

• Spor noapte 25%;

• Transport asigurat;

• Program de lucru in 3 schimburi, 5 zile cu 2 zile libere;

• Venit mediu lunar: 2.500 – 3.000 lei NET;

Pentru angajari, trimiteti CV-ul Dvs. pe adresa noastra de e-mail recrutare@working4u.ro sau ne puteti contacta la numarul de telefon 0735 911 938 si SMS cu textul “Lucrator Depozit”.

Prin trimiterea CV-ului Dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un e-mail la aceeasi adresa, in acest sens!