Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Ilfov 22 Mar 15:27
7.000 RON
Bucuresti ieri, 13:24
Ilfov 25 Mar 10:58

Anunt inactiv

Lucrator sortator (deseuri de ambalaje)

Firma de reciclare deseuri de ambalaje, recruteaza muncitori necalificati sau muncitori cu experienta pentru postul de Sortator deseuri de ambalaje si operator presa. Program de lucru de zi.
Domeniu de activitate: Alte domenii de munca Pot aplica studenti: da
Angajator: Companie din domeniul reciclarii deșeurilor de ambalaje.

Responsabilități:

- Sortarea deseurilor de ambalaje;
- Alimentarea presei de balotat.

Cerinte:

- Disponibilitate pentru munca fizica;
- Seriozitate si implicare.
Daca va veti alatura echipei, veti avea de castigat!
- Pachet salarial in stransa legatura cu activitatea si implicarea aratata.

Ne puteți contacta pe numărul de telefon - 0734667426 sau 0310699629.
1 vizualizari Bucuresti, Sector 2, 11 May 21 11:05
Foto