Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Anunt inactiv

Lucrator Depozit

Descrierea jobului
receptionarea, colectarea, verificarea si ambalarea; produselor din depozit;
aranjarea marfii in depozit;
participarea la inventar;
verificarea termenelor de valabilitate a produselor;
pregatirea produselor pentru a fi livrare;
verificarea periodica a stocului de marfa.

Candidatul Ideal
experienta minim 1 an in depozit;
Autorizatie stivuitorist - constituie avantaj;
absolvent studii medii;
abilitati de lucru cu calculatorul- nivel mediu;
abilitati de comunicare, spirit de lucru in echipa;
disciplina, rigurozitate, seriozitate;
capacitate de a lucra sub presiune;
Permis de conducere - categoria B;
fara cazier- obligatoriu.
Domeniu activitate: Comert, vanzari Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: Locatie fixa Beneficii: asigurare / decont transport, bonus de performanta
1 vizualizari Ilfov, Bragadiru, 20 Jul 22 15:05