Lucrator comercial

Angajam personal in cadrul unui cunoscut magazin de bunuri de larg consum si pet shop

Pentru detalii sau angajari sunati sau lasati un mesaj cu “Lucrator comercial” la: 0720 534 815
  • Domeniu de activitate: Comert, vanzari
  • Pot aplica studenti: da
Roata de jos, azi, 05:25
176 vizite

Cerinte:

- minim 10 clase;

- minim 6 luni experienta in domeniu;

- atentie la detalii;

- bune abilitati de comunicare.

Responsabilitati / Realizari

- asigurarea vаnzarii produselor ofеrite de cаtre companiе;

- cunoаstеrea si oferirea informatiilor despre carаctеristicile produselor oferite;

- identificаrea nevoilor clientilor si oferirea de consultanta;

- raspunde clientilor intr-o maniera prompta si politicoasa.

Alte informatii

Beneficii:

- pachet salarial: 2500 lei NET;

- tichete de masa;

- contract de munca nedeterminat

Locatie: Giurgiu, Roata de Jos

Program: 5 zile cu 2 zile libere.