Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.700 RON
Bucuresti ieri, 08:02
3.300 RON
Bucuresti 20 Mar 08:45
2.600 RON
Prahova 20 Mar 08:01

Anunt inactiv

Lacatus mecanic.

Ecohornet SRL angajeaza pentru locatia din Autostrata A1, iesire Ciorogarla lacatusi mecanici calificati cu experienta. Salariu atractiv, transport, masa de pranz. Se asigura cazare pentru salariati din provincie. Relatii la 0740.888.085;
Domeniu activitate: Productie, logistica Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: Locatie fixa Pot aplica studenti: nu Beneficii: cazare
Detalii suplimentare
Candidatul ideal

Studii de baza: Liceu sau scoala profesionala;
Studii de specialitate: calificare de lacatus mecanic;
Cunostinte bune de desen tehnic
Abilitati de comunicare
Capacitate de concentrare si analiza;
Atitudine pozitiva de lucru;
Cunostinte legate de calitatea produselor;

Descrierea jobului

Interpreteaza si utilizeaza documentatia tehnica;
Selecteaza viteza ustensilelor si materialelor, a uneltelor de fixat si pieselor de lucru;
Monteaza piesele la termen, conform desenului tehnic, in cantitatea planificata si conform calitatii prescrise;
Realizeaza autocontrolul pieselor montate si realizeaza punctarea prin sudura a pieselor asamblate;
Realizeaza operatii de filetare si refiletare;
Realizeaza operatii de marcare si ambalare a pieselor.
Respecta instructiunile de lucru. Foloseste dispozitivele si utilajele conform specificatiilor.

Colaboreaza cu sudorii pentru constructia echipamentelor ecoHORNET.
3 vizualizari Ilfov, Chiajna, 24 Oct 22 14:25