Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti azi, 10:50
3.000 RON
Bucuresti 25 Mar 17:05
Bucuresti 25 Mar 14:50

Anunt inactiv

Femei curatenie complex rezidential,

2.300 RON
companie specializata in prestarea serviciilor de curatenie pentru ansambluri rezidentiale, angajeaza femei la curatenie pentru residence, locatie Bucuresti sector 1
Domeniu activitate: Curatenie, femeie serviciu Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: Locatie fixa Pot aplica studenti: nu Beneficii: bonus de performanta
Detalii suplimentare
Descrierea jobului:

- Candidatul ideal: dinamic, bun profesionist, responsabil, serios.
- Experienta in domeniul vizat constituie avantaj
- Salariu motivat
- Mediu de lucru profesionist

Responsabilitati:

- Realizeaza activitatile zilnice de in conformitate cu orarul stabilit si in zonele alocate.
- Utilizeaza in mod eficient resursele puse la dispozitie
- Raspunde cu promptitudine sarcinilor date de catre managerul de locatie.
8.313 vizualizari Bucuresti, Sector 1, 04 Jul 22 11:15
Foto