Ingrijitoare spatii hoteliere, hotel de 4 stele

RIN Grand Hotel angajeaza personal curatenie spatii hoteliere, centrul SPA al hotelului. Se ofera salariu fix si tichete de masa. Program de lucru: ture de zi si de noapte (12/24, 12/48)
  • Domeniu de activitate: Curatenie, femei de serviciu
  • Pot aplica studenti: da
Bucuresti, 11 dec, 22:05
Urca primul in lista

Detalii suplimentare

Beneficii:

- salariu fix + tichete de masa (300-315 lei/luna)

- prime de sarbatori

- program de lucru in ture

Puteti depune CV-ul si la receptia RIN Grand Hotel din Soseaua Vitan-Barzesti, nr. 7D, sector 4.

INGRIJITOARE SPATII COMUNE/ CENTRUL SPA

Cerinte post:

- persoana activa, meticuloasa, ordonata si responsabila;

- rezistenta la sarcini de lucru repetitive;

- usurinta in manipularea fizica si ordonarea obiectelor

Responsabilitati:

- efectueaza curatenia si intretinerea spatiilor comune din hotel (restaurante, sali conferinte, grupuri sanitare, zona receptiei, casa scarilor, vestiare, birouri, etc) si a spatiilor din centrul SPA (receptie, vestiare, sali fitness, piscina etc.)

- intretine in cele mai bune conditii mijloacele fixe si materiale puse la dispozitie;

- colecteaza in recipiente speciale gunoiul si raspunde de depozitarea acestora in spatiile special amenajate.