Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Ilfov 19 Apr 13:34
Bucuresti 22 Apr 17:24
Bucuresti 22 Apr 15:18

Anunt inactiv

Inginer, sef atelier confectii metalice

Ecoclima Ind angajeaza inginer/ sef pt atelier confectii metalice, experienta min 2 ani, cunostinte tehnice, MS-Office. Salariu motivant, telefon, tichete. Detalii la tel. sau email: office@ecoclimaindustrial.ro
Detalii suplimentare
Abilitati:

- Studii superioare - profil tehnic

- Experienta minimum 1 an in domeniu tehnic

- Cunostinte de operare PC, MS-Office

- Spirit de ordine, disciplina si capacitate de sinteza

- Abilitati de comunicare

- Cunostinte privind intocmirea documentatiei de lansare, urmarire contracte, pontaje, manopera, cheltuieli curente divizie.

Responsabilitati:

- Preia comanda de la beneficiar, intocmeste nota de lansare, necesar de materiale, necesar manopera, pontaj.

- Raporteaza productia si intocmeste formele pentru facturare

- Respecta procedurile in domeniul sistemului de management al calitatii

Beneficii:

- salariu motivant

- telefon de serviciu

- tichete de masa
32 vizualizari Bucuresti 20 Jan 20 21:25