Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti 19 Apr 10:44
Bucuresti 15 Apr 14:45

Anunt inactiv

Inginer instalatii mecanice / electrice

Candidatul Ideal:
-Studii superioare;
-Experienta in executie de 5 ani;
-Permis de conducere B;
-Disponibilitatea de deplasare;
-Aplicantul la job-ul de inginer electrice trebuie sa detina grad ANRE;
Domeniu activitate: Constructii Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: Mobilitate / Activitate teren Pot aplica studenti: nu
Detalii suplimentare
Responsabilitati:
• Supravegherea tehnica, coordonarea si controlul in cadrul executiei lucrarilor de instalatii
• Intocmeste si lanseaza comenzile de materiale necesare echipelor de montaj
• Coordonarea echipelor proprii de executie si subcontractorii
• Verifica corectitudinea situatiilor de lucrari / pontajelor sau diverselor documente de calitate transmise de subcontractori si furnizori
• Verifica si solutioneaza problemele tehnice semnalate
• Studiaza, gestioneaza si pregateste documentele de executie inainte de a fi inmanate echipei din santier
• Verifica/confirma din punct de vedere cantitativ, calitativ si financiar toate lucrarile executate de prestatorii de servicii
• Verificarea si comisionarea sistemelor de instalatii
• Asigura respectarea regulilor de securitate, calitate, mediu
• Intocmire raportari lunare standard

Oportunitati:

Ne dorim pentru angajati un echilibru intre viata personala si cea profesionala Oferim contract de munca pe perioada nedeterminata, program full time, salariu motivant Apreciem si rasplatim eficienta, devotamentul si performanta prin alocarea resurselor necesare

Consideram ca viitorul companiei esti tu si ne vom dezvolta odata cu tine. Iti oferim perspective de dezvoltare intr-un mediu de lucru sigur si dinamic, posibilitatea de a te implica in proiecte de amploare si extrem de interesante , posibilitati multiple de dezvoltare in cadul companiei.

Pentru mai multe informatii, nu ezita sa ne contactezi!
1 vizualizari Bucuresti, Sector 2, 28 Sep 22 10:10
Foto