Inginer Constructii - Prahova

in domeniu prefabricate. Absolventi in domeniul constructiilor. Program L-V, in ture. Contract de munca nedeterminat, posibilitati de avansare. Salariu fix+ tichete de masa+ bonusuri+ asigurare medicala.
  • Domeniu de activitate: Constructii
Prahova, 05 apr, 09:03
131 vizite

Manpower recruteaza pentru clientul sau specializat in productia elementelor prefabricate din beton armat si precomprimat, Inginer Constructii.

Ce ne dorim:

Absolvent de studii superioare in domeniul constructiilor;

Cunostinte bune de utilizare computer: Microsoft Office, AutoCAD;

Foarte buna capacitate de planificare, organizare si coordonare, spirit de echipa;

Foarte bun nivel de comunicare;

Experienta in domeniul prefabricatelor constituie un avantaj.

Responsabilitati:

Verifica elementele prefabricate cu ajutorul planurilor de executie inainte de turnare si propune solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate;

Verifica calitatea elementelor dupa turnare si propune solutii de remediere acolo unde este cazul;

Urmareste desfasurarea productiei in toate fazele de executie si ia masurile de rigoare pentru executarea elementelor conform cu documentatia tehnica;

Intocmeste fisele de verificare a elementelor produse si aduce la cunostiinta sefului direct neconformitatile depistate;

Urmareste aplicarea regulilor de protectie a muncii.

Beneficii:

Oportunitatea de dezvoltare profesionala; Inginer control calitate reprezinta pozitia de start a evolutiei profesionale in domeniul prefabricatelor;

Pachet salarial atractiv;

Bonus anual de performanta;

Tichete de masa;

Asigurare privata de sanatate;

Telefon de serviciu; transport;

Contract de munca pe perioada nedeterminata.

Locatie: Prahova, Negoiesti.