Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.500 RON
Bucuresti azi, 08:29
4.500 RON
Bucuresti 21 Apr 13:20
Bucuresti 23 Apr 13:04

Anunt inactiv

Incarcator-descarcator (muncitor necalificat)

Firma de reciclare deseuri de ambalaje, recruteaza muncitori necalificati sau muncitori cu experienta pentru postul de incarcator - descarcator. Program de zi. Contact 0734667426 sau 0310699629
Domeniu de activitate: Alte domenii de munca Pot aplica studenti: da
Angajator: Companie din domeniul reciclarii deșeurilor de ambalaje.
Responsabilitati:
- Manipularea, incarcarea si descarcarea deseurilor de ambalaje.
Cerinte:
- Disponibilitate pentru munca fizica
- Seriozitate si implicare.
Daca va veti alatura echipei, veti avea de castigat!
- Pachet de compensatii si beneficii in stransa legatura cu activitatea si implicarea aratata.
Ne puteți contacta pe numărul de telefon-0310699629 sau 0734667426
6 vizualizari Valcea, Ramnicu Valcea, 11 May 21 05:15
Foto