Femeie de serviciu, agent de curatenie

angajam femeie de serviciu responsabila si punctuala, in cadrul unui ansamblu rezidential de lux. Responsabilitati: aspirarea, maturarea si spalarea pardoselilor, curatenie zilnica in birouri. Program l-v.

Detalii suplimentare

Cerinte

● Persoana responsabila,punctuala,bine organizata

● Discretie,atentie la detalii

● Persoana serioasa si harnica

● Aspect ingrijit

Descrierea jobului

● Aspirarea,maturarea si spalarea pardoselilor existente oricand este nevoie

● Stergerea geamurilor si a usilor oricand este nevoie

● Mentinerea curateniei in spatiile comune ale ansamblului rezidential,camere tehnice,parcare si curte

● Efectuarea zilnica a curateniei in birouri,bucatarie,toalete si salile de protocol

● Colectarea sacilor de gunoi menajer de la bucatarie/bai/birouri si depozitarea lor in locurile special amenajate

● Se asigura ca baile/bucataria/salile de intalnire sunt aprovizionate cu materialele consumabile necesare(prosoape de hartie,sapun, hartie igienica etc)

● Pastreaza ordinea in zona de depozitare a materialelor pentru curatenie

Oferim program de lucru Luni-Vineri in zona de lux a capitalei.