Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Ilfov 22 Apr 10:00
Bucuresti 23 Apr 13:22

Anunt inactiv

Electromecanic, electronist automatist mentenanta

4.300 RON
pentru fabrica de sticla din Bucuresti, sector 3, cautam noi colegi pentru postul de electromecanic/electronist automatist cu experienta in industrie. Pentru angajari sunati la tel.
Caracteristici
Domeniu de activitate: Productie, logistica
Pentru clientul nostru, companie multinationala cu activitate in domeniul productiei recipientelor de sticla, cu fabrica situata in Sectorul 3, Bucuresti, cautam noi colegi pentru postul de Electromecanic sau Electronist Automatist cu experienta in industrie pentru extinderea echipei de mentenanta.

Cerinte:
Studii de specialitate (Scoala Profesionala profil Electric, Electromecanic sau Electronic sau Curs de Calificare);
Cunostinte automatizari;
Cunostinte electrotehnica (citire si interpretare scheme electrice, masurare tensiuni de alimentare pentru surse si senzori, masurare tensiuni diferentiale, ajustare parametri cu ajutorul calculatorului de proces, reglare traductor pozitie);
Experienta pe o pozitie similara minim 1 an intr-o fabrica;

Conditii:
Contract de Munca pe perioada Nedeterminata;
Castig mediu lunat NET: 4.100 - 4.700 lei + Beneficii compus din:
Salariu NET - 3.100 - 3.600 lei in functie de experienta;
Tichete de Masa - 315 lei / luna;
Spor de foc continuu pentru program in ture - 25% aplicabil permanent;
Spor de noapte pentru program in ture - 25%;
Spor ore suplimentare - 75%;
Prime de Sarbatori;
Prima de Vacanta;
Al 13-lea salariu;
Cazare asigurata si gratuita pentru candidatii din provincie;
Contract de Munca Nedeterminat;

Program de Lucru:
L-V, 1 schimb, 06:00 - 14:00 sau 3 schimburi, foc continuu;

Responsabilitati:
Supraveghere masini si linii de productie automate;
Efectuarea de revizii periodice si inspectii ale componentelor electrice/electronice in baza planului de mentenanta preventiva;
Interventii electrice/mecanice/electronice corective pentru masinile de fasonat/infoliat/sortat/paletizat;
Gestionarea magaziei cu piese de schimb;

Pentru angajari, trimiteti CV-ul Dvs. pe adresa de e-mail r e c r u t a r e @ w o r k i n g 4 u . r o sau contactati-ne la numarul de telefon 0735 911 938.
Prin trimiterea CV-ului Dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un e-mail la aceeasi adresa, in acest sens!
1.190 vizualizari Bucuresti 21 Mar 22 10:26
Foto