Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.800 RON
Bucuresti 23 Apr 12:15
5.100 RON
Bucuresti 21 Apr 09:45

Anunt inactiv

Electrician intretinere Orasul Pantelimon

Angajam electrician intretinere orasul Pantelimon. Calificarea de electrician constituie un avantaj. Program de L-V. Salariu atractiv. Angajare rapida. Mai multe detalii la:
Caracteristici
Domeniu de activitate: Productie, logistica
Detalii suplimentare
ELECTRICIAN INTRETINERE UTILAJE

Locatie: Com. Pantelimon, Str. Biruintei 151, Jud. Ilvof (via Branesti)
Departament: Productie
Tip job: Full-Time
Program de lucru: Zi

Candidatul ideal

Cerinte:

Acest job ti se potriveste daca ai:

- Studii finalizate cu profil electric (calificare electrician reparatii si intretinere, electromecanic, electrician automatizari)
- Experienta de lucru ca electrican cu joasa/ medie tensiune, in medii industriale
- Abilitate citire scheme electrice si de identificare a defectelor la utilaje/instalatii
- Cunostinte automatizare (senzori, relee, automate programabile)
- Constituie avantaj: autorizare ANRE

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati:

- Efectuarea lucrarilor de intretinere si reparatii de natura electrica la echipamentele din dotarea sectiei de fabricatie.
- Realizeaza diagnosticuri si remediaza defectiunile de natura electrica la echipamente.
- Punerea in functiune a echipamentelor, in conformitate cu tehnologia producatorului si documentatia specifica de lucru.
- Inlocuire, montare diverse piese pe utilaje – cu componenta electrica.
2 vizualizari Ilfov, Pantelimon, 07 Dec 21 10:10