Electrician constructii

Frigoelectric Instalatii angajeaza Electrician in constructii, disponibil pt. deplasari, apt lucru la inaltime. Beneficii: lucru in cadru legal, salariu atractiv, bonuri. Detalii la tel. sau e-mail;
  • Domeniu activitate: Constructii
  • Tip colaborare: Perioada nedeterminata
  • Locatie job: Mobilitate / Activitate teren
  • Beneficii: bonus de performanta, tichete de masa
Sector 1, 03 oct, 10:03

Detalii suplimentare

Electrician in constructii.

SC Frigoelectric Instalatii SRL, o companie specializata in executia instalatiilor electrice si de automatizare a instalatiilor frigorifice, ne dorim colegi pentru postul de Electrician pentru constructii.

• Cerinte:

- Studii medii de specialitate sau scoala profesionala de profil electric;

- Experienta in montajul instalatiilor electrice de JT;

- Disponibilitate de deplasare in tara;

- Apt pentru lucrul la inaltime;

• Descriere post:

- Executia de instalatii electrice de automatizare a instalatiilor frigorifice pentru depozite, market-uri, super si hipermarket-uri;

- Executia de instalatii electrice de iluminat, forta, prize, impamantare si paratrasnet pentru joasa tensiune;

- Mentenanta instalatiilor electrice de joasa tensiune.

• Beneficii:

- Conditii de lucru ce respecta angajatii si cadrul legal;

- Pachet salarial atractiv;

- Bonuri de masa si bonusuri diverse;

- Lucrul intr-o echipa formata din profesionisti.

Detalii si CV-uri la office@frigoelectric.ro sau 0747.071.080.

Pagina pe care doriti sa o accesati poate sa contina elemente care nu sunt recomandate minorilor!
Va rugam sa confirmati ca aveti peste 18 ani!