Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti 18 Apr 09:30
250 RON
Bucuresti 17 Apr 14:20
Bucuresti 16 Apr 16:47

Anunt inactiv

Electrician constructii.

Frigoelectric Instalatii angajeaza Electrician in constructii, disponibil pt. deplasari, apt lucru la inaltime. Beneficii: lucru in cadru legal, salariu atractiv, bonuri. Detalii la tel. sau e-mail;
Domeniu activitate: Constructii Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: Mobilitate / Activitate teren Beneficii: bonus de performanta, tichete de masa
Detalii suplimentare
Electrician in constructii.
SC Frigoelectric Instalatii SRL, o companie specializata in executia instalatiilor electrice si de automatizare a instalatiilor frigorifice, ne dorim colegi pentru postul de Electrician pentru constructii.
• Cerinte:
- Studii medii de specialitate sau scoala profesionala de profil electric;
- Experienta in montajul instalatiilor electrice de JT;
- Disponibilitate de deplasare in tara;
- Apt pentru lucrul la inaltime;
• Descriere post:
- Executia de instalatii electrice de automatizare a instalatiilor frigorifice pentru depozite, market-uri, super si hipermarket-uri;
- Executia de instalatii electrice de iluminat, forta, prize, impamantare si paratrasnet pentru joasa tensiune;
- Mentenanta instalatiilor electrice de joasa tensiune.
• Beneficii:
- Conditii de lucru ce respecta angajatii si cadrul legal;
- Pachet salarial atractiv;
- Bonuri de masa si bonusuri diverse;
- Lucrul intr-o echipa formata din profesionisti.
Detalii si CV-uri la office@frigoelectric.ro sau 0747.071.080.
11 vizualizari Bucuresti, Sector 1, 13 Oct 22 13:01
Foto