Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

4.500 RON
Bucuresti 25 Mar 09:36
Arad 25 Mar 11:00
4.400 RON
Bucuresti azi, 11:35

Anunt inactiv

Consilier vanzari, vanzatoare

Magazin haine dama, sector 6, Galeria comerciala Auchan-Drumul Taberei.
Domeniu activitate: Comert, vanzari Locatie job: Locatie fixa Pot aplica studenti: nu
Detalii suplimentare
Candidatul ideal:

- personalitate placuta, tinuta si prezenta agreabila;

- experienta in domeniul vanzarilor, confectii dama;

- persoana deschisa, pozitiva, spontana, orientata catre clienti;

- abilitati de comunicare si servire clienti;

- vocabular comercial ingrijit.

Responsabilitati:

- intampina clientii in mod corespunzator;

- relationeaza cu clientii si propune produsele potrivite solicitarilor;

- promoveaza si vinde corespunzator produsele;

- este intotdeauna informat cu privire la tendintele in moda;

- mentine un mediu de lucru profesionist, ordonat si estetic in magazin:

Beneficii:

- salariu + comision;

- prime;

- reducere la achizitionarea produselor din magazin.
1 vizualizari Bucuresti, Sector 6, 04 Sep 21 16:40
Foto