Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.150 RON
Bucuresti 22 Apr 12:00
4.100 RON
Bucuresti 18 Apr 12:20
3.000 RON
Bucuresti 18 Apr 09:20

Anunt inactiv

Consilier vanzari echipamente HoReCa Supermarket

3.500 RON
Topk Utilaje Alimentare angajeaza consilieri vanzari echipamente HoReCa, frigorifice si de supermarket pentru showroomul companiei din oras Pantelimon. Cerem experienta in domeniu. Oferim salariu motivant si bonus din vanzari
Domeniu de activitate: Comert, vanzari Pot aplica studenti: nu
Detalii suplimentare
Cerinte:

-Experienta in vanzari de echipamente horeca , frigorifice, rafturi metalice

-Bune cunostinte MS Office, Excel

-Engleza- nivel mediu

-Persoana deschisa, pozitiva, spontana, orientata catre clienti;

- Excelente abilitati de comunicare si servire clienti de top;

- Vocabular comercial ingrijit, maniere, rafinament;

- Abilitati de comunicare, flexibilitate, gandire pozitiva;

- Atentie la detalii si seriozitate;

- Spirit de echipa si orientare catre nevoile clientului;

Descrierea jobului

- Ofera informatii relevante despre specificul echipamentelor si brandurilor din portofoliu

-Intocmeste oferte comerciale potrivite cu solicitarile punctuale ale clientilor

-Mentine legatura telefonic cu clientii firmei

- Cunoasterea produselor, caracteristicilor tehnice si a tehnicilor de vanzare

- Mentine un mediu de lucru profesionist si ordonat in showroom

-Colaboreaza cu colegii la intocmirea proiectelor, contractelor si ofertelor comerciale
2 vizualizari Bucuresti 07 Sep 21 03:00
Foto