Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.500 RON
Bucuresti 19 Apr 23:00
Bucuresti 09 Apr 15:58
3.300 RON
Constanta 11 Apr 08:05

Anunt inactiv

Cofetari Drumul Taberei.

5.000 RON
Cofetarie angajam cofetar si ajutor de cofetar cu experienta. Pentru detalii va rog sa ne contactati la telefon,
Domeniu de activitate: Restaurant, hotel, alimentatie Pot aplica studenti: da
Detalii suplimentare
Candidatul ideal
Candidatul ideal trebuie sa aiba diploma de cofetar, experienta intr-o pozitie similara cel putin un an, sa fie pasionat de cofetarie, dornic sa invete lucruri noi, sa inteleaga importanta lucrului in echipa si disponibil la munca in ture.

Descrierea jobului
Atributiile postului:
- Produce o gama de prajituri traditionale si torturi, conform comenzilor primite;
- Prepararea produselor de cofetarie in conformitate cu retetele stabilite si cu normele igienico-sanitare.
3 vizualizari Bucuresti, Sector 3, 25 Oct 21 09:25