Coafor stilist

Salariu garantat 4.500 Lei - 1/2 luna sau procent. Experienta obligatorie - min. 2 ani. Bucuresti, zone: Obor, Drumul Taberei, Dorobanti. Vad clientela format. Contact tel.
  • Domeniu activitate: Coafura, cosmetica
  • Tip colaborare: Perioada nedeterminata
  • Locatie job: Locatie fixa
  • Pot aplica studenti: da
Sector 4, ieri, 13:46

Detalii suplimentare

Cerinte:

- Experienta in domeniu de minimum 2 ani;

- Calificarea in domeniu este obligatorie, diploma de specialitate.

Conditii:

- Program de lucru 1/2 luna sau full-time;

- Contract de munca asigurat de firma;

- Asigurare medicala;

- Salon dotat cu echipament performant;

- Posibilitatea de a activa suplimentar si in alte locatii;

- Orele suplimentare sunt achitate;

- Mediu de lucru placut, echipa prietenoasa;

- Bonusuri in functie de vanzari;

- Salariu fix garantat 4.500 RON - 1/2 luna sau 9.000 RON full-time.

Responsabilitati:

Activitate de coafor stilist in Bucuresti pentru zonele: Oltenitei, Obor, Dr. Taberei.

Detalii la numerele de telefon: 0773893325/ 0722187077

Pagina pe care doriti sa o accesati poate sa contina elemente care nu sunt recomandate minorilor!
Va rugam sa confirmati ca aveti peste 18 ani!