Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

4.000 RON
Bucuresti 11 Apr 12:25
4.500 RON
Bucuresti 16 Apr 14:08
Bucuresti 17 Apr 10:55

Anunt inactiv

Bucatar cu experienta.

Angajez bucatar cu experienta pentru Complex Turistic 4 stele Brasov;
Caracteristici
Domeniu de activitate: Restaurant, hotel, alimentatie
Detalii suplimentare
Candidatul ideal:
Detine calificare in domeniu;
Persoana energica, dinamica si bine organizata;
Experienta de minimum 4 ani pe o pozitie similara.

Descrierea jobului:
Pregateste si monteaza mancarurile din retetarul unitatii conform standardelor hotelului (pentru restaurant à la carte, bufet suedez, evenimente si conferinte);
Verifica materia prima cantitativ si calitativ si se asigura ca va fi depozitata corespunzator;
Controleaza frigiderele: calitate/termene de expirare pentru produsele existente;
Pastreaza permanent ordinea si curatenia la locul de munca.

Se ofera:
-pachet salarial atractiv + bonusuri;
-masa asigurata in timpul programului;
-transport;
-posibilitatea dezvoltarii si promovarii profesionale.
3 vizualizari Brasov, Brasov, 06 Aug 21 19:05