Asistent vanzari

studii medii sau superioare. Angajam persoane dinamice si cu atitudine pozitiva pentru procesarea comenzilor de vanzare. Locatie: Jilava. Asiguram transport. Detalii la tel.
125 vizite

Cautam o persona dinamica si cu atitudine pozitiva pentru echipa noastra de Vanzari

Responsabilitati:

-Procesarea comenzilor primite de la vanzatori sau de la client

-Verificarea datelor din comenzi si contactarea clientilor pentru lamuriri

-Verificarea disponibilitatilor de stoc propriu si la furnizori

-Urmarirea livrarilor pentru evitarea intarzierilor

-Realizarea si intretinerea bazei de date a proiectelor

-Intocmirea rapoartele periodice si urmarirea vanzarilor

-Urmarirea situatiei incasarilor

-Gestionarea bazei de date si actualizarea acesteia

Constituie avantaje:

-Experienta in Vanzari

-Cunoasterea limbii engleze

-Cunostinte operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet)

Noi oferim :

-Posibilitati de dezvoltare profesionala, avansare si instruire continua

-Program de lucru luni-vineri

-Loc de munca stabil pe termen lung

Tel: 0749151545