Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.700 RON
Bucuresti 19 Apr 08:45
6.900 RON
Bucuresti 17 Apr 09:45
3.200 RON
Bucuresti 16 Apr 08:57

Anunt inactiv

Ambalatori salate,

1.800 RON
Pentru mai multe detalii si angajari ne poti contacta la tel. 0720 534 815
Domeniu de activitate: Productie, logistica Pot aplica studenti: da
Angajam pentru un lider pe piata producatorilor locali de plante aromatice proaspete, salate ambalate, cu unitati de plantare, in judetul Bihor.

Cerinte:
Cunostinte privind fluxul logistic;
Abilitati de a lucra individual si in echipa.

Responsabilitati:
Sortare
Ambalare
Etichetare

Se ofera:
Pachet salarial atractiv
Tichete de masa - 15 lei/ per zi
Ore suplimentare platite - conform legislatiei;
Sistem de bonusare in functie de realizari;
Transport asigurat;
Contract perioada nedeterminata.

Program: 2 schimburi

Locatie: Avram Iancu, Ant
6 vizualizari Bihor, Tinca, 09 Aug 21 11:40
Foto