2.500 Lei

Agent vanzare Bucuresti-Ilfov

Transilvania Gen IE- European Drinks angajam agent vanzari. Oferim: Logan, tel+net, salariu fix+bonus, carte munca. Solicitam: seriozitate.
Vizita clienti, comenzi, incasare,
bucuresti.dirvanz@tgie.ro
  • Domeniu de activitate: Comert, vanzari
  • Pot aplica studenti: nu
Chiajna, 23 iul, 16:25

Detalii suplimentare

Cerinte:

- absolventi de minim studii medii (diploma BAC este obligatorie);

- experienta in vanzari FMCG reprezinta un avantaj substantial;

- bune abilitati de comunicare si relationare;

- permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului:

-Vizitarea clientilor existenti in baza routingurilor zonei, prezentarea produselor si ofertelor companiei, negocierea comenzilor in limitele de credit stabilite, mercantizare, urmarire vanzare, incasare, identificarea clientilor si oportunitatilor noi.

Se ofera:

- pachet salarial format din salariu de incadrare plus bonusuri in functie de performanta;

- autoturism serviciu Dacia Logan si combustibil necesar;

- telefon serviciu, abonament internet inclus;

- un loc de munca stabil, carte de munca si respectarea tuturor formalitatilor legale.

Asteptam C.V.-ul dumneavoastra la adresa: bogdan.purice@tgie.ro, in urma analizei acestuia, puteti fi contactat pentru interviu.

Descrierea companiei:

Transilvania General Imp Exp este una dintre primele si cele mai mari companii de distributie din Romania ce asigura comercializarea in exclusivitate a celor peste 200 de sortimente de produse ale platformelor European Drinks, Scandic Distilleries si European Food.