Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti ieri, 13:29
3.000 RON
Bucuresti azi, 13:43
3.200 RON
Bucuresti azi, 13:50

Anunt inactiv

Personal curatenie industriala cu experienta.

Beneficii:
- Loc de munca stabil, contract perioada nedeterminata
- Se asigura cazare, transport si diurna pe toata perioada deplasarii in alte orase
- Salariu motivant
- Bonuri de masa
- Se asigura echipament de lucru

Cerinte:
- Experienta la curatenie industriala
- Disponibilitate la deplasari in tara
- Disponibilitate pt. munca de noapte si de zi
- Seriozitate

Responsabilitati:
- Curatenie industriala: intretinere in spatii comerciale, cladiri birouri, post construct, etc.

Rog mesaj de prezentare la nr. de tel.: 0735.529.271
Domeniu activitate: Curatenie, femeie serviciu Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: mobilitate / activitate teren Pot aplica studenti: da Beneficii: ab. servicii medicale, asigurare / decont transport, bonus de performanta, tichete de masa
Detalii suplimentare
Avem nevoie de personal pentru toata tara.
1.974 vizualizari Bucuresti, Sector 3, 01 Nov 23 16:25
Foto