Administrator tehnic

casier pentru firma administrare blocuri. Program flexibil. Salariu atractiv si bonusuri in functie de performanta. Permis auto si calificare. Trimiteti CV la adresa:agentiaplasare@gmail.com
Bucuresti, azi, 12:01
Urca anuntul primul in lista

Firma de administrare blocuri angajeaza administrator tehnic / casier.

Responsabilitati:

- asigurarea contactului cu reprezentantii blocurilor alocate;

- verificari tehnice periodice si asigura interventii la urgente / avarii;

- efectueaza mici lucrari de intretinere (inlocuire becuri arse, lampi, reparatii incuietori etc)

- propune solutii pentru rezolvarea problemelor blocurilor alocate;

- achizitioneaza materiale de curatenie si intretinere necesare

- incaseaza cotele de contributie de la proprietari;

- solutioneaza problemele tehnice ridicate de catre proprietari.

Cerinte:

- Cunostinte tehnice generale;

- Permis conducere cat B - auto propriu avantaj;

- Persoane dinamice, integre cu o prezenta decenta;

- Capacitate de dialog cu diferite categorii de oameni

- Aptitudini minime in lucrul cu computerul