Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

4.000 RON
Bucuresti 04 Apr 13:42
Bucuresti 15 Apr 10:20
Ilfov 12 Apr 09:47

Anunt inactiv

Absolvent/a suport vanzari consumabile laborator

Firma cu sediul in Otopeni angajeaza, absolvent/a chimie, biologie, biofizica, biotehnologie, chimie alimentara;
Permis cat. B constituie avantaj.
Descrierea jobului : procesarea ofеrtelor si a comenzilor;
Posibilitate de avansare, dupа perioada de adaptare/training pe post de senior salesman.
Se ofera: contract de munca (perioada nedeterminata),
Program de lucru 9-17:30;
Posibilitati reale de avansare rapida si traininguri anuale.
Trimiteti CV la email.
Domeniu activitate: Medicina, sanatate Pot aplica studenti: da
Detalii suplimentare
Candidatul ideal
Absolvent/a chimie, biologie, biofizica, biotehnologie, horticultura, chimie alimentara;
Bune cunostiinte dе operare PC, pachet MS Office;
Experienta in vanzari constituie avantaj;
Descrierea jobului
Procesarea ofеrtelor si a comenzilor;
Urmarirea livrarilor produselor speciаlizatе;
Interesul companiei este EXACT promovarea asistentilor vanzari ca senior salesman.

Beneficii:
Salariu motivant;
Contract de Munca (perioada nedeterminata);
Descrierea companiei
REDOX LIFE TECH SRL este o companie infiintata in 1995 , lider pe piata specializata de comert cu aparatura de laborator, reactivi chimici si consumabile.
Fiind o piata de nisa cu produse utilizate in mediul industrial, stiintific sau cercetare/dezvoltare este necesara
calificarea candidatilor in domeniile de mai sus.
26 vizualizari Bucuresti 14 Oct 22 23:45