Absolvent/a suport vanzari consumabile laborator

Firma cu sediul in Otopeni angajeaza, absolvent/a chimie, biologie, biofizica, biotehnologie, chimie alimentara;
Permis cat. B constituie avantaj.
Descrierea jobului : procesarea ofеrtelor si a comenzilor;
Posibilitate de avansare, dupа perioada de adaptare/training pe post de senior salesman.
Se ofera: contract de munca (perioada nedeterminata),
Program de lucru 9-17:30;
Posibilitati reale de avansare rapida si traininguri anuale.
Trimiteti CV la email.
  • Domeniu de activitate: Medicina, sanatate
  • Pot aplica studenti: da
Bucuresti, ieri, 20:45
316 vizite

Detalii suplimentare

Candidatul ideal

Absolvent/a chimie, biologie, biofizica, biotehnologie, horticultura, chimie alimentara;

Bune cunostiinte dе operare PC, pachet MS Office;

Experienta in vanzari constituie avantaj;

Descrierea jobului

Procesarea ofеrtelor si a comenzilor;

Urmarirea livrarilor produselor speciаlizatе;

Interesul companiei este EXACT promovarea asistentilor vanzari ca senior salesman.

Beneficii:

Salariu motivant;

Contract de Munca (perioada nedeterminata);

Descrierea companiei

REDOX LIFE TECH SRL este o companie infiintata in 1995 , lider pe piata specializata de comert cu aparatura de laborator, reactivi chimici si consumabile.

Fiind o piata de nisa cu produse utilizate in mediul industrial, stiintific sau cercetare/dezvoltare este necesara