Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti azi, 09:33
3.500 RON
Bucuresti 22 Mar 09:40
Bucuresti 24 Mar 16:51

Anunt inactiv

Casiera minimarket alimentar proximitate sector 4

2.000 RON
Program 2 zile la munca cu 2 zile libere. Liber si prime de sarbatorile legale. Bonuri de masa. Cerem si oferim seriozitate. Amabilitatea si capacitatea de a interactiona cu usurinta, cu clientii. Organizare si pastrare a curateniei.
Domeniu de activitate: Comert, vanzari Pot aplica studenti: da
Detalii suplimentare
Cerinte:
Studii medii absolvite
Amabilitatea si capacitatea de a interactiona cu usurinta,cu clientii
Organizare si pastrare a curateniei

Responsabilitati:
Asigura o gestiune corecta si completa a numerarului si a produselor la casa de marcat;
Cunoaste sortimentatia de produse comercializate in cadrul magazinului.
Preluarea comenzilor si servirea catre clienti
Aranjarea produselor in vitrine, conform standardelor companiei
Pastrarea curateniei.
Comenzi furnizori.

Beneficii:
Contract de munca 8 ore / zi
Salariul atractiv
Bonus in functie de performanta
Mediu de lucru fara stres
Bonuri de masa

Program de lucru: 2 zile la munca cu 2 zile libere.
Cerem si oferim seriozitate
Contract full-time, pe perioada nedeterminata.

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta 0727885314. Nu sunati daca nu sunteti interesati de acest post. Nu are rost sa ne irosim timpul reciproc.
1 vizualizari Bucuresti 10 Oct 20 13:50