Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti ieri, 12:17
Bucuresti azi, 11:30
Bucuresti 25 Mar 09:30

Anunt inactiv

Stivuitoristi

angajam pentru depozite in Italia. Cerinte: experienta lame laterale/ frontale, atestat ISCIR, lb. italiana nivel conversational. Beneficii: cazare si transport gratuit
Detalii suplimentare
Responsabilitati:
- Incarcarea, descarcarea si stivuirea marfurilor in deposit;

- Depozitarea si manipularea in mod corespunzator a marfurilor;

- Manipularea si asezarea marfurilor in locatiile stabilite;

- Pastrarea utilajului in conditii bune de functionare;

- Verificarea starii produselor, ambalajelor si raportarea eventualelor deficiente.

Beneficii:

- Pachet salarial motivant;

- Cazare asigurata si gratuita;

- Echipament de lucru asigurat;

- Posibilitatea de relocare in una dintre locatiile disponibile (Piacenza, Imola, Milano, Prato).
2.294 vizualizari Strainatate 31 Oct 17 14:27
Foto