Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti 23 Apr 08:34
Bucuresti 22 Apr 12:35
3.300 RON
Bucuresti 23 Apr 09:55

Anunt inactiv

Sofer muncitor necalificat

2.700 RON
si ajutor montator aer conditionat. Avantaj permis de minim 2 ani fara evenimente, o minima experienta in domeniul tehnic apropiat si domiciliul in sector 5, 6, 4
Caracteristici
Domeniu de activitate: Soferi, transport, auto
Detalii suplimentare
Candidatul Ideal

• Disponibilitate de a-si insusi cunostinte noi , conditie fizica buna ;

• Experienta pe un domeniu apropiat - termopane / jaluzele verticale / constructii / instalatii / mobilier ;

• Capacitatea de a lucra in echipa;

Responsabilitati:

• AJUTA la montaj , intretinere si service la echipamente de aer conditionat , ;

• Este responsabil pentru materialele , sculele si echipamentele primite;

Se ofera:

• Pachet salarial atractiv 2300 - 4000 RON (salar fix + sistem de bonusuri) in concordanta cu nivelul performantelor cantitative si calitative.

DETALII : www.aerconditionat.org
6 vizualizari Bucuresti 16 Jun 21 15:45
Foto